Joukkuekilpailut
Joukkuekilpailut

Eurooppalainen 5x5(HBL:n ilmoitus kisojen siirrosta)

07.09.2020, klo 18.00
Tali
RKM
25.10.2020, klo 16.00
Tali
TKS
08.11.2020, klo 16.00
Tali
RK
31.01.2021, klo 16.00
Tali
TELA
28.02.2021, klo 16.00
Tali
KIFFEN
09.05.2021, klo 16.00
Tali
MaKe
17.05.2021, klo 18.00
Tali
HK-Kehrä
31.05.2020, klo 18.00
Tali
HKV
14.06.2021, klo 18.00
Tali
Korona Team

Trio, mestaruussarja

11.10.2020, klo 15.30
Tali
Cobra
11.10.2020, klo 16.45
Tali
HK-Kehrä I
15.11.2020, klo 11.00
Tali
GB
15.11.2020, klo 12.15
Tali
HIFK
14.02.2021, klo 11.00
Tali
Munsons BC I
14.02.2021, klo 12.15
Tali
MBI I
25.02.2021, klo 18.00
Tali
Boltsi-72 I
10.05.2021, klo 17.00
Tali
Patteri
10.05.2021, klo 18.15
Tali
Steelers
23.05.2021, klo 11.00
Tali
EKE
23.05.2021, klo 12.15
Tali
Lucky Strikers
13.06.2021, klo 11.00
Tali
Boltsi-72 II
13.06.2021, klo 12.15
Tali
HK-Kehrä II

Veteraanit 2x3, I divisioona lohko A (Erä I) (HBL:n ilmoitus kisojen siirrosta)

21.10.2020, klo 10.00
Tali
Globus
04.11.2020, klo 12.00
Tali
KAPS
18.11.2020, klo 10.00
Tali
Finnair
27.01.2021, klo 10.00
Tali
RK
10.02.2021, klo 12.00
Tali
Fenix
24.02.2021, klo 11.00
Tali
HIFK III
05.05.2021, klo 11.00
Tali
Ailec I
26.05.2021, klo 12.00
Tali
HKV I
09.06.2021, klo 12.00
Tali
Take I
08.09.2021, klo 11.00
Tali
Sepottaret II
22.09.2021, klo 12.00
Tali
Patteri N

Veteraanit 2x3, II divisioona lohko A (Erä II, Erä III)

21.10.2020, klo 13.00
Tali
Erä III / Erä II
04.11.2020, klo 14.00
Tali
Korona Team / Kiffen II
18.11.2020, klo 13.00
Tali
Kasikolme / He-Kui
27.01.2021, klo 13.00
Tali
Pole / SV
10.02.2021, klo 12.00
Tali
OB III / MAKE
24.02.2021, klo 11.00
Tali
He-Kui / Korona Team
05.05.2021, klo 13.00
Tali
MAKE / OB III
26.05.2021, klo 14.00
Tali
HK-Kehrä II / City B II
09.06.2021, klo 13.00
Tali
SV / Pole
08.09.2021, klo 13.00
Tali
Kiffen / Kasikolme
22.09.2021, klo 14.00
Tali
City B II / HK-Kehrä II

Veteraanit 2x3, II divisioona lohko B (Erä IV)

04.11.2020, klo 13.00
Tali
Momi
18.11.2020, klo 14.00
Tali
HKV III
27.01.2021, klo 14.00
Tali
Mercur
10.02.2021, klo 13.00
Tali
Ballmasters
24.02.2021, klo 14.00
Tali
PUVE
05.05.2021, klo 14.00
Tali
JP II
26.05.2021, klo 13.00
Tali
Take III
08.09.2021, klo 13.00
Tali
Esbo if
22.09.2021, klo 14.00
Tali
HIFK V

Vanhoja tuloksia

Veteraanit 3x3 (Erä I, Erä II) (HBL:n ilmoitus kisojen siirrosta)

28.10.2020, klo 10.00
Tali
Erä I / Erä II
11.11.2020, klo 10.00
Tali
HIFK II / HK-Kehrä
03.02.2021, klo 10.00
Tali
PUVE / City B I
17.02.2021, klo 11.30
Tali
Sepottaret / RKM I
28.04.2021, klo 11.30
Tali
BT / JP
12.05.2021, klo 10.00
Tali
JP / Veljet
19.05.2021, klo 11.30
Tali
RKM I / PUVE
02.06.2021, klo 10.00
Tali
Take I / BT
01.09.2021, klo 11.30
Tali
Veljet / HIFK II
15.09.2021, klo 11.30
Tali
HK-Kehrä / Take I
29.09.2021, klo 11.30
Tali
City B I / Sepottaret

Vanhoja tuloksia

Seniorit, valtakunnansarja

26.09.2020
klo 11.00
Tuusula
24.10.2020
klo 11.00
Tampere
22.05.2021
klo 11.00
Tapanila
05.06.2021
klo 11.00
Tapanila
19.06.2021
klo 11.00
Kuusakoski

Veteraanit, valtakunnansarja

15.10.2020
klo 11.00
Lahti
05.11.2020
klo 11.00
Tikkurila
20.05.2021
klo 12.00
Järvenpää
27.05.2021
klo 11.00
Hyvinkää
03.06.2021
klo 12.00
Tuusula

Vanhoja tuloksia